الیاف شیشه مخصوص کامپوزیت

Category: محصولات
الیاف شیشه چاپد از بریدن الیاف شیشه پیوسته بلوین تار تهیه شده است که بطور ویژه جهت تقویت رزین و کامپوزیت ها طراحی گردیده است.این الیاف جهت سازگاری با زمینه رزین های مختلف ترموست و ترموپلاست و افزایش عملکرد آنها عملیات سطحی شده اند. فرایند پذیری عالی، سهولت تر شوندگی و پراکندگی در رزین و پیوستگی دسته الیاف از دیگر ویژگی های این محصول می باشد. این محصول عاری از هرگونه مواد خارجی، آلودگی، روغن یا گریس و توده های تجمعی الیاف شیشه می باشد.
الیاف شیشه بریده شده جهت افزایش خواص مکانیکی مانندمدول، استحکام کششی، خمشی و ضربه در کامپوزیت ها مورد استفاده قرار می گیرند.
الیاف شیشه بریده شده در طول های مختلف( 4.5، 6 ، 12،... میلیمتر) و رنگ های متنوع (آبی، قرمز، سبز، زرد و ...) قابل تولید بوده که در کنار بهبود خواص مکانیکی و کاربردی، زیبایی قابل ملاحظه ای به قطعه ساخته شده می دهد.
 مشخصات فنی:

قطر الیاف (um) 17-25
طول الیاف  (mm) 4/6/12/18/36
نوع شیشه A-glass
Loss of Ignition (درصد) 0.5
میزان رطوبت (درصد) 0.3>
عملیات سطحی -
رنگ بی رنگ
شرایط انبارداری الیاف شیشه بریده شده باید در محیطی خشک و در بسته بندی اصلی خود نگهداری شوند. بهترین شرایط نگهداری درجه حرارت 15 الی 35 درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی 35 الی 65 درصد می باشد. اگر محصولات در دمای پایین تر ( زیر 15 درجه سانتی گراد) نگهداری می شوند، پیشنهاد می گردد که حداقل 24 ساعت قبل از استفاده در محیط کارگاه نگهداری شوند تا از میعان رطوبت بر روی آن جلوگیری شود.
اطلاعات بسته بندی الیاف چاپد در بسته بندی های 25 کیلوگرمی پلی اتیلن موجود می باشد.