الیاف شیشه آسیاب شده

Category: محصولات
الیاف شیشه میلد، از آسیاب کردن الیاف شیشه پیوسته بلورین تار تهیه شده است که بطور ویژه جهت تقویت رزین طراحی گردیده است. ای الیاف با تمامی زمینه های ترموست و ترموپلاست و بتنی سازگار بوده و عملیات سطحی ممکن است باعث افزایش عملکرد آنها شود. این محصول عاری از هرگونه مواد خارجی، آلودگی، روغن یا گریس و توده های تجمعی الیاف شیشه می باشد. فرآیند پذیری عالی، سهولت تر شوندگی و پراکندگی در رزین از دیگر ویژگی های این محصول می باشد.
الیاف شیشه آسیاب شده جهت افزایش خواص مکانیکی مانند مدول، استحکام کششی، خمشی و ضربه در کامپوزیت ها مورد استفاده قرار می گیرند . از این مواد همچنین به منظور افزایش پایداری ابعادی و کاهش اعوجاجات قطعه در دمای بالا استفاده می شود. این محصول جهت ساخت قطعات کامپوزیتی ظریف و کوچک با استحکام بالا، بتونه فیبرگلاس، چسب ها، ژل کت و پوشش ضد ترک پیشنهاد می شود.
قابلیت بالا بردن خواص اصطکاکی و سایشی، زمینه ای برای استفاده این مواد در صنعت کف پوش می باشد.
این الیاف در طول های مختلف تولید شده و در رنگ های متفاوتی(ابی، قرمز، سبز و زرد و ...) قابل ارائه می باشد که در کنار بهبود خواص مکانیکی و کاربردی، زیبایی قابل ملاحظه ای به قطعه ساخته شده می دهد.

مشخصات فنی:

قطر الیاف (um) 17-19
طول الیاف  (mm) 200-400
نوع شیشه A-glass
Loss of Ignition (درصد) -
میزان رطوبت (درصد) 0.37
چگالی ظاهری (گرم بر سانتی متر مکعب) 0.66
عملیات سطحی -
رنگ بی رنگ
شرایط انبارداری الیاف شیشه آسیاب شده باید در محیطی خشک و در بسته بندی اصلی خود نگهداری شوند. بهترین شرایط نگهداری درجه حرارت 15 الی 35 درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی 35 الی 65 درصد می باشد. اگر محصولات در دمای پایین تر ( زیر 15 درجه سانتی گراد) نگهداری می شوند، پیشنهاد می گردد که حداقل 24 ساعت قبل از استفاده در محیط کارگاه نگهداری شوند تا از میعان رطوبت بر روی آن جلوگیری شود.
اطلاعات بسته بندی الیاف میلد در بسته های 5، 10 و 20 کیلوگرمی پلی اتیلن موجود می باشد.